STÁLÁ AKCE JEN PRO ZÁKAZNÍKY NEJLEVNEJSI-LETENKY.CZ
SLEVY 100 - 200 KČ U 3 NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH ON-LINŮKrálovna se slevou 100KčLetuška se slevou 100KčPelikán se slevou 200KčAkční letenky od Pelikána

Sleva na letenky od Královny (Student Agency) a Letušky (Asiana) pro uživatele nejlevnejsi-letenky.cz je poskytována automaticky.
Sleva u Pelikána po zadání slev. kódu "stour".AKČNÍ NABÍDKY NEJLEVNĚJŠÍCH LETENEK - NEWSLETTER

Speciální Valentýnská nabídka Paříž, Barcelona, Bangkok, New York, Miami

Ať už máte rádi Valentýna nebo ne, tak můžete chytnout za pačesy Valentýnskou výprodej a odletět za super ceny do Paříže, Barcelony, Bangkoku, New Yorku nebo Miami.

Výprodej letenek jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Air France, ČSA, Etihad a portugalskými TAP airlines.

Vstupní stránku na výše uvedené speciální nabídky najdete na tomto rozcestníku.

Neváhejte dlouho, neboť se v tomto speciálním tarifu jedná o výprodej omezeného množství míst, takže kdo dřív přijde, ten letí.

Budete-li v těchto destinacích potřebovat za valentýnské ceny taky ubytování, tak pro Vás sice žádnou Valentýnskou nabídku nemáme, ale určitě neuděláte chybu, když si svůj hotel vyberete na Hotels Combined. Jedná se v podstatě o "Heureku" ubytování, samozřejmě s tím rozdílem, že Hotels Combined je největší srovnávač hotelů, který používají lidé po celém světě, aby si našli nejlevnější možnou sazbu na vybraný hotel.

Přejeme šťastnou cestu a pokud Vás zajímá, co ve Vaší destinaci navštívit a jak to udělat co nejpohodlněji, tak si to můžete naplánovat na tripomatic.com, který má sice kořeny v malých Čechách, ale je jedním z nejlepších serverů svého druhu na světě.

AKČNÍ NABÍDKY EMAILEM

wizzjetaireasyjetryanairsmartwingsjet2

Copyright © 2020 WWW.NEJLEVNEJSILETENKY.CZ - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno ve společnosti CREATIVITY.CZ.