STÁLÁ AKCE JEN PRO ZÁKAZNÍKY NEJLEVNEJSI-LETENKY.CZ
SLEVY 100 - 200 KČ U 3 NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH ON-LINŮKrálovna se slevou 100KčLetuška se slevou 100KčPelikán se slevou 200KčAkční letenky od Pelikána

Sleva na letenky od Královny (Student Agency) a Letušky (Asiana) pro uživatele nejlevnejsi-letenky.cz je poskytována automaticky.
Sleva u Pelikána po zadání slev. kódu "stour".AKČNÍ NABÍDKY NEJLEVNĚJŠÍCH LETENEK - NEWSLETTER

Kupujte letenky v dostatečném předstihu

Na rozdíl od zájezdů, které lze téměř vždy pořídit nejlevněji na poslední chvíli, funguje prodej letenek, alespoň u nás v Evropě, odlišným způsobem. Letecké společnosti prodávají zpravidla nejdříve omezený počet letenek za nejnižší ceny a postupně s blížícím se termínem odletu prodávají letenky za ceny vyšší. Toto samozřejmě neplatí vždy, ale většinou je tento postup aplikován. Z tohoto důvodu nedoporučujeme s nákupem letenky příliš otálet.

Opačná situace je u zájezdů. Pokud zrovna netrváte na svém oblíbeném hotelu, který by mohl být na poslední chvíli vyprodán, tak velmi doporučujeme kupovat zájezdy až na poslední chvíli. Se stoprocentní jistotou tak ušetříte až polovinu z běžné ceny zájezdu! Zákazníci sice často argumentují, že musí termín své dovolené nahlásit zaměstnavateli třeba půl roku předem, ale to klidně mohou, i když cestují na poslední chvíli. V každém termínu se vždy najde více či méně zájezdů do Vámi preferované destinace, které si budete moci s výraznou slevou koupit a odletět přesně v den, který jste si dávno předem stanovili. Nebojte se při tom být trpěliví, protože ty opravdové last minute slevy jsou často až pár dní před odletem. Je-li zájezd zařazen mezi last minute více než 3 týdny před odletem, pak se o opravdový lastminute nejedná a sleva zřejmě nebude tak výrazná jako když do odletu zbývají 3 dny.

AKČNÍ NABÍDKY EMAILEM

wizzjetaireasyjetryanairsmartwingsjet2

Copyright © 2020 WWW.NEJLEVNEJSILETENKY.CZ - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno ve společnosti CREATIVITY.CZ.