STÁLÁ AKCE JEN PRO ZÁKAZNÍKY NEJLEVNEJSI-LETENKY.CZ
SLEVY 100 - 200 KČ U 3 NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH ON-LINŮKrálovna se slevou 100KčLetuška se slevou 100KčPelikán se slevou 200KčAkční letenky od Pelikána

Sleva na letenky od Královny (Student Agency) a Letušky (Asiana) pro uživatele nejlevnejsi-letenky.cz je poskytována automaticky.
Sleva u Pelikána po zadání slev. kódu "stour".AKČNÍ NABÍDKY NEJLEVNĚJŠÍCH LETENEK - NEWSLETTER

Interaktivní vyhledávání nízkonákladových linek

Jako první český server spouštíme interaktivní vyhledávání nízkonákladových linek ze středoevropských destinací.

Uživatelé portálu nejlevnejsi-letenky.cz tak mají nyní možnost přes interaktivní mapu na domovské stránce sami zjistit, zda do jimi požadované destinace létá některý z nízkonákladových dopravců.

Většina nízkonákladových linek je již dnes sice integrována do našich on-line vyhledavačů, které se slevou pro uživatele nejlevnejsi-letenky.cz poskytují pelicantravel.com (Pelikán), Asiana (Letuška) a Student Agency (Královna), ale přesto jste si Vy, naši uživatelé, toto samostatné vyhledávání lowcost linek velmi žádali. Vyšli jsme Vám proto vstříc a vyhledávání přes interaktivní mapy pro Vás připravili.

Vzhledem k tomu, že se jedná o stovky lowcost linek, které se navíc neustále mění, některé ubývají, nové zase přibývají, je poměrně náročné toto vyhledávání udržovat aktuální a děkujeme proto za Vaše připomínky, které nám v tomto pomáhají.

AKČNÍ NABÍDKY EMAILEM

wizzjetaireasyjetryanairsmartwingsjet2

Copyright © 2020 WWW.NEJLEVNEJSILETENKY.CZ - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno ve společnosti CREATIVITY.CZ.