STÁLÁ AKCE JEN PRO ZÁKAZNÍKY NEJLEVNEJSI-LETENKY.CZ
SLEVY 100 - 200 KČ U 3 NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH ON-LINŮKrálovna se slevou 100KčLetuška se slevou 100KčPelikán se slevou 200KčAkční letenky od Pelikána

Sleva na letenky od Královny (Student Agency) a Letušky (Asiana) pro uživatele nejlevnejsi-letenky.cz je poskytována automaticky.
Sleva u Pelikána po zadání slev. kódu "stour".AKČNÍ NABÍDKY NEJLEVNĚJŠÍCH LETENEK - NEWSLETTER

NejlevnejsiLetenky.cz v novém kabátě

Po několika letech spouštíme NejlevnejsiLetenky.cz v nové grafické úpravě. Věříme, že bude web přehlednější a snáze a rychleji se tak dostanete ke svým nejlevnějším letenkám.

S novým designem souvisí také některé nové funkce. V první řadě přibíráme do naší rodiny Pelikantravel.com, který nyní zajišťuje hlavní on-line vyhledávání a zákazníkům portálu nejlevnejsi-letenky.cz poskytuje slevu ve výši 200 Kč na naprostou většinu rezervací. Aby se Vám sleva automaticky započítala, tak v průběhu rezervace v on-line rezervačním procesu pelikan nezapomeňte uvést slevový kód "stour". Pokud někoho napadne otázka proč zrovna "stour", tak vězte, že stour.cz bude v brzké době hlavním rozcestníkem na všechny naše cestovatelské portály, mezi které brzy přibudou také NejlevnejsiUbytovani.cz a NejlevnejsiDovolena.cz.

AKČNÍ NABÍDKY EMAILEM

wizzjetaireasyjetryanairsmartwingsjet2

Copyright © 2020 WWW.NEJLEVNEJSILETENKY.CZ - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno ve společnosti CREATIVITY.CZ.